Kolejne akrylowe stemple do mydełek (+65 nowych)

Drodzy klienci, dziękujęmy za zaufanie i wsparcie naszego nowego produktu - już kilka dziesiąt akrylowych stempli wysłane :) 

Tym razem przygotowaliśmy 65 nowych wzorów. W razie potrzeby, na życzenie klienta, można na bieżącą wprowadić zmiany do każdego - tekst, rozmiar. Napiszcie co myślicie o tym na naszym fanpage'u FB/zrobmydelko

    

    

       


więcej na Akrylowe stemple Zrobmydelko...

Last Articles
Kryształowe ultra słodkie mydełka
Przepis od Lili Natura na Kryształowe ultra słodkie mydełka. Mam takie wrażenie, że ostatnimi czasy ze szczególnym uwielbieniem spotyka się wszystko to, co błyszczące, słodkie, kryształ..
2264
Mydełka agatowe
Przepis od Lili Natura na mydełka agatowe. Kamienie? Plastry agatów? Nie – mydła agatowe!Czyli zapraszam dzisiaj na kolejny przepis i obrazkową instrukcję na jakże oryginalne mydełka! Nieco wyobr..
3559
Segregacja śmieci w domu
Segregowanie śmieci może wydawać się proste i oczywiste – wystarczy podzielić odpady ze względu na rodzaj materiału i umieścić w odpowiednim kontenerze. Papierowe artykuły do niebieskiego kosza, ..
1511
Woski pachnące majem malowane
Przepis od Lili Natura na Woski pachnące.Za szybko mijają te dni najpiękniejsze rozkwitu bujnego i pełnego. Za szybko maj nam uciekł, a i czerwca zaraz zapewne nie będzie. Jak zatrzymać te beztro..
3424