Kolejne akrylowe stemple do mydełek (+65 nowych)

Drodzy klienci, dziękujęmy za zaufanie i wsparcie naszego nowego produktu - już kilka dziesiąt akrylowych stempli wysłane :) 

Tym razem przygotowaliśmy 65 nowych wzorów. W razie potrzeby, na życzenie klienta, można na bieżącą wprowadić zmiany do każdego - tekst, rozmiar. Napiszcie co myślicie o tym na naszym fanpage'u FB/zrobmydelko

    

    

       


więcej na Akrylowe stemple Zrobmydelko...

Last Articles
Bazy mydlane "Melt &Pour" - którą bazę wybrać?
Jeśli myślisz o wykonaniu mydła metodą „Melt and pour”, nie wymagającym pracy z ługiem sodowym, pierwszym krokiem jest wybór bazy.  Na rynku dostępne są różne rodzaje bazy mydlanej. Sprawdźcie, b..
32
Jakie kosmetyki możesz zrobić sama?
Są ludzie, którzy w swojej kosmetyczce nie mają ani jednego drogeryjnego specyfiku. Z kilku powodów: żyją w nurcie zero waste i chcą produkować jak najmniej plastikowych odpadów; mają świadomość, c..
125
Przewodnik po rodzajach ręcznie wyrabianych mydeł
Na temat przewagi ręcznie wyrabianych mydeł nad tymi drogeryjnymi wiele już zostało powiedziane. Długowieczne receptury i naturalne składniki zapewniają wysoką skuteczność oraz wydajność mydlanych ..
370
Świąteczne mydełka
3 pomysły na proste, świąteczne mydełka glicerynowe Nadchodzący świąteczny czas barwi się na czerwono oraz zielono, pachnie świeżo upieczonymi piernikami, cynamonem, nutą wanilii. Objawia się po..
152