Kolejne akrylowe stemple do mydełek (+65 nowych)

Drodzy klienci, dziękujęmy za zaufanie i wsparcie naszego nowego produktu - już kilka dziesiąt akrylowych stempli wysłane :) 

Tym razem przygotowaliśmy 65 nowych wzorów. W razie potrzeby, na życzenie klienta, można na bieżącą wprowadić zmiany do każdego - tekst, rozmiar. Napiszcie co myślicie o tym na naszym fanpage'u FB/zrobmydelko

    

    

       


więcej na Akrylowe stemple Zrobmydelko...

Last Articles
Kosmetyki, które wyglądają jak jedzenie
Gdy dwulatki poznają świat, chętnie (przynajmniej za pierwszym razem) wgryzają się w mydło. Istnieją kosmetyki, które wyglądem kuszą również dorosłych – wzorowane są na babeczkach, tortach i desera..
128
Jak bezpiecznie zrobić mydełko glicerynowe z dzieckiem
Twoje dziecko jest wulkanem energii i szybko się nudzi? Chciałabyś mu znaleźć kreatywne zajęcie, na którym choć trochę skupi swoją uwagę? Zrób z nim mydełko glicerynowe i pokaż sztuczki z..
207
Bazy mydlane "Melt &Pour" - którą bazę wybrać?
Jeśli myślisz o wykonaniu mydła metodą „Melt and pour”, nie wymagającym pracy z ługiem sodowym, pierwszym krokiem jest wybór bazy.  Na rynku dostępne są różne rodzaje bazy mydlanej. Sprawdźcie, b..
715
Jakie kosmetyki możesz zrobić sama?
Są ludzie, którzy w swojej kosmetyczce nie mają ani jednego drogeryjnego specyfiku. Z kilku powodów: żyją w nurcie zero waste i chcą produkować jak najmniej plastikowych odpadów; mają świadomość, c..
462