Kolejne akrylowe stemple do mydełek (+65 nowych)

Drodzy klienci, dziękujęmy za zaufanie i wsparcie naszego nowego produktu - już kilka dziesiąt akrylowych stempli wysłane :) 

Tym razem przygotowaliśmy 65 nowych wzorów. W razie potrzeby, na życzenie klienta, można na bieżącą wprowadić zmiany do każdego - tekst, rozmiar. Napiszcie co myślicie o tym na naszym fanpage'u FB/zrobmydelko

    

    

       


więcej na Akrylowe stemple Zrobmydelko...

Last Articles
Mydełka jak bursztyny
Przepis od Lili Natura na mydełka jak bursztynyDzisiaj zapraszam Was do zamienienia się w totalnie kreatywne, zakręcone, artystyczne dusze! Dzisiaj robimy mydełka jak bursztyny!Wszyscy, którzy pa..
179
Chcesz sprzedawać swoje mydła
7 wskazówek dla hobbystów, którzy chcą sprzedawać swoje mydła Droga od pierwszej zrobionej własnoręcznie kostki do prostokątnej drewnianej formy pełnej mydła na zamówienie, może wyglądać różnie. ..
858
Kosmetyki, które wyglądają jak jedzenie
Gdy dwulatki poznają świat, chętnie (przynajmniej za pierwszym razem) wgryzają się w mydło. Istnieją kosmetyki, które wyglądem kuszą również dorosłych – wzorowane są na babeczkach, tortach i desera..
446
Jak bezpiecznie zrobić mydełko glicerynowe z dzieckiem
Twoje dziecko jest wulkanem energii i szybko się nudzi? Chciałabyś mu znaleźć kreatywne zajęcie, na którym choć trochę skupi swoją uwagę? Zrób z nim mydełko glicerynowe i pokaż sztuczki z..
709