Stemple akrylowe do mydeł

twl01
Akrylowy stempel z twoim LOGO 30x30mm Masz pomysł na swoj akrylowy stempel do mydełek? Napisz nam na zrobmydelko@gmail.com i zrealizujemy twóje marzenia :)Cena dotyczi wyprodukowania akrylowego stempla o wymiarach 30x30 mm zgodnie do wczesznej przygotowanego pliku. Koszt projektowania stempla zależy od skomlpikowania loga lub obrazka, może być płatne dodatkowo lub nawiet wykonane zadarmo :)..
0

30,00 zł

RST03
Drewniana rączka do stempla RST03 d35mm Można stosować do okrągłych stemple d 30-35 mm, a również do kwadratowych 30x30 mm ..
0

3,00 zł

SA01
Stempel akrylowy do mydeł, motyw SA01 "Świnka", rozmiar 30x30mm. Wykonany z wysokiej jakości twardego polimera akrylowego, dodatkowo podklejony jest miękką gumą grubości około 2 mm, co polepsza dociśnięcie motywu do zdobionej powierzchni i dokładność przy jego odbijaniu.Stemple akrylowe mogą służyć do zdobienia mydełek glicerynowych, olejowych itp.Stemple nadają się do wielokrotnego wykorzystania.Po użyciu należy umyć wodą z mydłem.Stemle są sprzedawane osobno (bez drewnianej podstawki/bloc..
0

14,90 zł

SA02
Stempel akrylowy do mydeł, motyw SA02 "Hello świnka", rozmiar 30x30mm. Wykonany z wysokiej jakości twardego polimera akrylowego, dodatkowo podklejony jest miękką gumą grubości około 2 mm, co polepsza dociśnięcie motywu do zdobionej powierzchni i dokładność przy jego odbijaniu.Stemple akrylowe mogą służyć do zdobienia mydełek glicerynowych, olejowych itp.Stemple nadają się do wielokrotnego wykorzystania.Po użyciu należy umyć wodą z mydłem.Stemle są sprzedawane osobno (bez drewnianej podstawk..
0

14,90 zł

SA03
Stempel akrylowy do mydeł, motyw SA03 "Koniczyna", rozmiar 30x30mm. Wykonany z wysokiej jakości twardego polimera akrylowego, dodatkowo podklejony jest miękką gumą grubości około 2 mm, co polepsza dociśnięcie motywu do zdobionej powierzchni i dokładność przy jego odbijaniu.Stemple akrylowe mogą służyć do zdobienia mydełek glicerynowych, olejowych itp.Stemple nadają się do wielokrotnego wykorzystania.Po użyciu należy umyć wodą z mydłem.Stemle są sprzedawane osobno (bez drewnianej podstawki/b..
0

14,90 zł

SA04
Stempel akrylowy do mydeł, motyw SA04 "Motylek", rozmiar 30x30mm. Wykonany z wysokiej jakości twardego polimera akrylowego, dodatkowo podklejony jest miękką gumą grubości około 2 mm, co polepsza dociśnięcie motywu do zdobionej powierzchni i dokładność przy jego odbijaniu.Stemple akrylowe mogą służyć do zdobienia mydełek glicerynowych, olejowych itp.Stemple nadają się do wielokrotnego wykorzystania.Po użyciu należy umyć wodą z mydłem.Stemle są sprzedawane osobno (bez drewnianej podstawki/blo..
0

14,90 zł

SA05
Stempel akrylowy do mydeł, motyw SA05 "Słonik", rozmiar 28x55mm. Wykonany z wysokiej jakości twardego polimera akrylowego, dodatkowo podklejony jest miękką gumą grubości około 2 mm, co polepsza dociśnięcie motywu do zdobionej powierzchni i dokładność przy jego odbijaniu.Stemple akrylowe mogą służyć do zdobienia mydełek glicerynowych, olejowych itp.Stemple nadają się do wielokrotnego wykorzystania.Po użyciu należy umyć wodą z mydłem.Stemle są sprzedawane osobno (bez drewnianej podstawki/bloc..
0

19,90 zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)

Stemple są wykonane z wysokiej jakości twardego polimera akrylowego.

Dodatkowo podklejony jest miękką gumą grubości około 2 mm, co polepsza dociśnięcie motywu do zdobionej powierzchni i dokładność przy jego odbijaniu.

Mogą służyć do zdobienia mydełek glicerynowych, olejowych itp.

Stemple nadają się do wielokrotnego wykorzystania. Po użyciu należy umyć wodą z mydłem.