O nas

Misja Zróbmydełko.pl

W czasach globalizacji, masowej produkcji i maksymalnego wykorzystania materiałów syntetycznych, każdy chce wrócić do naturalnych źródeł, mieć do czynienia z czymś żywym i pięknym, otoczyć siebie rzeczami naturalnymi, a jednocześnie użytecznymi. Dlatego coraz więcej osób kupuje ekologiczne towary i ekologiczne produkty, wykorzystują naturalne kosmetyki, produkty higieniczne i produkty do pielęgnacji ciała. Dziś produkcja ekologicznych wyrobów jest obiecującym kierunkiem, ponieważ interes do tej grupy towarów wśród mieszkańców różnych krajów z roku na rok wzrasta.

MYDŁO NATURALNE, OLEJE, MASŁA. Do produkcji naturalnego mydła wykorzystuje się szeroki asortyment różnych olejów, kosmetycznych i naturalnych komponentów, suszonych kwiatów, owoców i jagód. Olej kokosowy, makadamia, jojoba, z kiełków pszenicy, orzechów laskowych, z pestek moreli, winogron, masło karite (shea), kakaowe, olejki eteryczne. .

ZRÓB SAM MYDŁO i KREM. Bazy mydłane, formy silikonowe i plastikowe, zapachy do mydeł, barwniky, pakowanie mydeł. Bazy i surowce kosmetyczne, eksfolianty i peelingi, glinki, ekstrakty roślinne, emulgatory, konserwanty naturalne, kwasy, witaminy, woski.

Dane firmy:

Z.E.E.M.SYSTEM Sp.z o.o.
NIP: 525-255-01-74 Regon:1465760899
biuro księgowe: 00-844 Warszawa ul.Grzybowska 87

magazyn (hurtowy/detaliczny): Warszawa, ul.Mydlarska 81

pn-pt: 8.00-16.00
tel. kom. +48 505 739 425
info@zeem.pl, zrobmydelko@gmail.com, zeem.system@gmail.com